preskoči na sadržaj

Osnovna škola Pećine Rijeka

Login

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).
 
Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Virtualna knjižnica

Virtualna knjižnica

Prva dječja knjižnica i Odjel za djecu s oštećenjem vida 

 

AKTIVNI NATJEČAJI
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Tražilica
Zabavno i poučno

 

               

 

 

 

 

VAŽNI DOKUMENTI

Plan nadoknade dana provedenih u štrajku

 

Razno

Djelatnici

 

ZAPOSLENICI

Osnovne škole Pećine

 

1.   Debora Babić Ružić, produženi boravak

2.   Pamela Bašić Palković, priroda i biologija

3.   Davorka Biondić, spremačica

4.   Divna Bjelanović, razredna nastava

5.   Ivona Ferk, spremačica 

6.   Janja Giaconi, engleski jezik

7.   Jadranka Gillich, geografija

8.   Christiana Jelača, razredna nastava

9.   Vera Jokić, spremačica

10.  Eda Jozipović, likovna kultura

11.  Tea Jurčić, razredna nastava

12.  Leo Klapan, TZK

13. Diana Kružić, kemija

14. Dubravko Leskovar, glazbena kultura

15. Snježana Matešin, kuharica

16. Silvija Mavrinac, produženi boravak

17. Smiljana Mičetić, fizika i tehnička kultura

      Martina Knežević, fizika - na zamjeni

      Matej Plavček, tehnička kultura - na zamjeni

18. Petar Mikjel, domar-ložač

19. Javorka Milković, defektolog – rehabilitator

20. Doris Mokrovčak, povijest

21. Jadranka Oskoruš, spremačica

22. Eugenija Pranješ, vjeronauk

23. Valentina Rajačić, voditeljica računovodstva

24. Tamara Ručando, engleski i talijanski jezik

25. Slavica Rumora, pedagoginja

26. Snježana Sabljak, hrvatski jezik

27. Andrea Šlosar, slovenski jezik i kultura

28. Ksenija Sobotinčić Štropin, knjižničarka

29. Tanja Šupe, prof. rehabilitator - knjižničarka

30. Nikolina Tomljanović, razredna nastava

31. Verica Turato, tajnica škole

32. Maja Vrancich, informatika

33. Sanja Vukić Lukić, matematika

34. Jasna Vukonić-Žunič, ravnateljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




preskoči na navigaciju