« Svibanj 2024 »

OBAVIJEST O PODJELI SVJEDODŽBI NA KRAJU NASTAVNE GODINE
Autor: Maja Vrancich, 19. 6. 2020.

Poštovani i dragi učenici i učenice, cijenjeni roditelji, zajedno završavamo još jednu nastavu godinu. Žao mi je što zadnji mjeseci vašeg školovanja u našoj školi nisu prošli uobičajeno i što nismo zajedno u školi učili, stvarali, ali i organizirali još neka događanja koja su bili u planu.

Eto, neke se stvari ne mogu planirati niti možemo znati da će se dogoditi. U petak, 19.6. završava nastavna godina 2019./20.  po mnogo čemu vrlo neobična nastavna godina. Veseli me što je vaš trud i zalaganje koje ste pokazali u ovoj godini zadržao jednaku kvalitetu kao i prethodnih godina. Za uloženi trud i aktivnost dobili ste ocjene i vaš vam opći uspjeh govori ili da ste se zaista trudili ili da morate malo još poraditi na radnim aktivnostima u sljedećoj godine.

Pročitajte više u nastavku.

Zahvaljujem roditeljima koji su bili vaši i naši pomoćnici u radu tijekom nastave na daljinu, a naravno i svim učiteljima koji su se potrudili prenijeti vam sva znanja na uobičajen način u školi, ali i na jedan, za njih, novi način, na daljinu.

Našim četvrtašima želimo što lakši prijelaz u peti razred. Potrudit ćemo se svi zajedno pomoći im, kao i svima do sada.

Dragim osmašima želim sretan put u neku novu školu! Nemojte zaboraviti stazu djetinjstva i vratite se ponekad ispričati nam što se s vama događa. Vaši uspjesi uvijek nas vesele!

Iskreno čestitam učenici osmog razreda Lani Paunović, koja je na prijedlog Učiteljskog vijeća škole proglašena učenicom generacije 2019./20.

Raspored podjele svjedodžbi:

• 1. srpnja 2020. u 9.00 sati za učenike od 1. do 4. razreda
  • 1. srpnja 2020. u 10.00 sati za učenike od 5. do 7. razreda
  • 2. srpnja 2020. u 18.00 sati za učenike 8. razreda

Želim vam svima zajedno, učenicima, roditeljima, nonićima i nonama,  mirno i sunčano ljeto! Provedite ga najljepše što znate!

I zapamtite...sve će biti u redu! Vidimo se na podjeli svjedodžbi!

Nova nastavna godina započinje 7. rujna 2020. Nadam se, u NAŠOJ školi!

Odabir agencija po javnom pozivu 7/2024