DJEČJI FESTIVAL „KVARNERIĆ 2016.“
Autor: Maja Vižentin, 5. 10. 2016.

Poštovani učenici i  roditelji, i ove godine naša će se  škola predstaviti  na 15. jubilarnom Dječjem festivalu „Kvarnerić 2016.“ koji će se održati  7. listopada 2016. u HKD-u na Sušaku i 8. listopada 2016. u Domu kulture u Ravnoj Gori, sve s početkom u 18.30 sati.

Skladbu „Od leta do leta“, čiji je tekst  nastao  u glazbenoj radionici učenika polaznika INA-e Pjevački zbor – mlađi uzrast, uglazbio je učenik Roko Dragičević.  Aranžman potpisuje glazbenik Aleksandar Valenčić, a solistice koje će je interpretirati  bit će učenice Ena Peričić i Dorotea Štefanec

Na prvoj festivalskoj večeri - u Rijeci nastupit će Ena Peričić i Dorotea Štefanec - solistice i učenici Lucijan Komljenović, Luka Vičević, Tara Mirković i Greta Giljević - plesna koreografija, u pratnji učiteljice Tee Jurčić.

Na drugoj festivalskoj večeri – u Ravnoj Gori  nastupit će Ena Peričić i Dorotea Štefanec – solistice i učenici Ema Peričić, Nika Šustić, Bartol Reljac i Korina Miškulin – plesna koreografija, u pratnji učiteljice Tee Jurčić.

S obzirom na to da je interes za ulaznice velik, organizator ne može jamčiti da će ulaznice biti dostupne na dan festivala. Stoga je iste, zaključno sa srijedom, 5. listopada, moguće kupiti u školi, kod učiteljice Tee. Izvođači NE  plaćaju ulaznice one večeri koje nastupaju. Cijena ulaznice po osobi za svaku festivalsku večer iznosi  25 kn ( dopušteno je da djeca do 3 g. sjede u naručju roditelja i ne plaćaju sjedeće mjesto). Svi zainteresirani učenici koji NE nastupaju obavezno dolaze u pratnji odraslih. Učitelji nisu u pratnji!

Ulaznice će učenicima biti uručene po uplati, a najkasnije do srijede, 5. listopada.

VAŽNO!!!

Za vrijeme odvijanja festivala dopušteno je  transparentima i aplauzom na početku i nakon završetka izvedbe  zdušno podržati nastup učenika naše škole, kao i ostale smiley.

Zabranjeno je  transparentima, uzvicima ili na bilo koji drugi način ometati nastup naših i drugih izvođača!!! Svojim ponašanjem daj(e)mo primjer drugima!

Odabir agencija po javnom pozivu 7/2024